Στο κέντρο laser μας τηρούμε όλα τα απαραίτητα μέτρα ασφάλειας και προστασίας για τους πελάτες μας! Χρησιμοποιούμε το τελευταίας γενιάς μηχάνημα Motus AX το οποίο φέρει αναγνώριση από την FDA ( Food and Drug Administration ). Τα αναλώσιμα που χρησιμοποιούμε είναι υψηλότατης ποιότητας. Το προσωπικό μας έχει λάβει και συνεχίζει να λαμβάνει την απαραίτητη εκπαίδευση από την ίδια DEKA Ιταλίας! Κλείστε σήμερα το ραντεβού σας για αποτρίχωση με laser αλεξανδρίτη Motus AX: Online Booking Online Booking Online Booking Contact Us - 96046898 Contact Us - 96046898 Contact Us - 96046898